Jižní Morava | Velké Pavlovice | penzion 

 

Můžete si přičichnou jak voní Toskánsko aniž byste nepřekročili hranice. Atmosféra plná slunce a vína vás bude lákat k procházkám ve vinohradu i ochutnávání skvělých místních vín.

 

Romantickou atmosféru umocní jedno z největších rozárií na Moravě. Růže si užijete nejen v místním rozáriu, ale i společné růžemi provoněné koupeli místním wellness. 

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE 

Příjemný pezion vonící Toskánskem vám nabídne 45 lůžek Na romantický pobyt budte moci vybírat z jedenácti dvoulůžkových pokojů, dvo studií. Nejluxusnější (a nejkrásnější variantou je VIP mezonetový apartmán).

 

sipka


Wellness vám nabídne saunu se solným panelem, vířivku, vinné lázně a také "růžová" koupele z růží z místního rozária. Penzion nabízí velmi příjemný bonus pro návštěvníky - 30 minut wellness zdarma.

 

sipka

 

Milovníci vína si zde opravdu užijí. Ve zdejší vinotéce najdete mnoho skvělých vín a mimo jiné i vína ledová, slámová, výběry z bobulí a také vína archivní. Ve výrobních halách nakouknete do tajů výroby vína. Vinné sklepy vám poskytnou neopakovatelný zážitek, místní sklepy jsou nádherné. Vinárna vám přinese také příjemné zážitky při degustaci vín. A nesmím zapomenout ani na vinnou stezku.

 

sipka


Místo plné klidu a pohody vám přinese "Relaxační zahrada" v Toskánském stylu s mhoha druhy květin a dřevin

 

lilly má tip heart

 Toskánská romantika na jihu moravy.

víno, víno, víno

 

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

 

Pin It
 

 Jižní morava      zařízení: vana, wifi, sauna, vířívka, venkovní bazén, patio/terasa   okolo nás: kousek dál od lidí