Moravskosleszký kraj | Bělá | penzion 

 

Romantika uprostřed nádherné přírody, vás chytne a nepustí. Můžete se toulat se po lukách užívat západ slunce uprostřed nádherné přírody. Společná jízda na koni za ranního svítání a to vše zakončen skvělou domácí snídaní. Rothschildův dvůr to je romantika v tichu a klidu nádherné přírody.

 

Skvělá večeře na krásném statku s domáckou atmosférou jen umocní nádheru a klid okolní přírody.

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE 

Penzion se nachází v zrekonstruovaném statku z 15 století. Penzion se svou nádhernou vesnickou atmosférou, Penzion má pouze 6 pokojů což ještě umocňuje rodinou atmosféru. Ve všech pokojích se vám naskytne neobyčejný výhled do krajiny. V nabídce jsou pokoje typu „twin room“, „double room“ a podkrovní apartmány.

 

sipka

 

Penzion najdete až na konci malé vesnice Bělá a proto je ideální místo pro milovníky ticha, klidu a přírody. Pokud jste milovníci koní Rothschildův dvůr je pro vás skvělá volba, protože v nedaleké vesnici Bělá je hřebčín majitele penzionu a můžete si užít jízdu na koni po okolí.

 

sipka
Večer v penzionu si můžete zpříjemnit ve vinném sklípku. Můžete zde ochutnat skvělá moravská vína, sýry a ostatní speciality tohoto kraje.

 

lilly má tip heart

"Double room" s neobyčejnou atmosférou vesnického stavení

 

 

Pin It

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

               zařízení: wifi, patio/terasa     okolo nás: kousek dál od lidí