Střední Čechy  | nedaleko Prahy | penzion 

ico spa 3 

Nenechte se zmást slovem penzion. U hastrmana na vás čeká nádherné a úžasně zařízené ubytování na stejné úrovni jako v čtyřhvězdičkovém hotelu. Pokoje a velkorysé apartmány vám nabídnou romantickou podkrovní atmosféru. Je libo velký apartmán s výhledem na jezero, pokoj s vanou nebo s vířivkou, přímo na pokoj nebo postel s nebesy?. Stačí to jen vyzkoušet. 

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE 

 

Pension U hastrmana je jedním z největších překvapení. Je až s podivem jak pěkná ubytování se dají v Čechách najít. Penzion je opravdu výjimečný.

sipka


Originální a stylové vybavení pokojů. Pokoje jsou velkorysé působící vzdušným pocitem. K dispozici jsou pokoje jak s vanou tak i sprchovým koutem. Apartmán č.1 vám nabídne i vířivku na pokoji. U všech pokojů je tresa a nebo balkon. Vybavení penzionu je nadstandardní.


Penzion nabízí i pokojovou službu, který vám doručí cokoli z restaurace Al Mulino.

 

sipka


K penzionu náleží skvělé wellness se saunou, venkovním bazénem, masážemi i vířivkou. Součástí wellness jen nespočet druhů masáží, péče o tělo a relaxačních aktivit. Naleznete zde i nadstandardně vybarvení fitness centrum. 

 

V pensionu si můžete také objednat pokoj s privátním vchodem do budovy.
Park kolem penzionu vám nabídne dostatek prostoru nejen k procházkám a relaxaci, ale můžete ho využít jako skvělé míst na piknik.

 

 

lilly má tip heart

 

Pokoj č. 5 podkrovní apartmán s vanou, postelí s nebesy a výhledem a neodolatelným výhledem
A apartmán s vlastním vstupem.

 

 


      zkontrolujte cenu na Booking.com

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

Pin It

 

 Praha, Střední čechy   zařízení: vana, wifi, sauna, vířívka, venkovní bazén, patio/terasa, klimatizace, vana/vířivka přímo na pokoji   okolo nás: klidné místo ve městě    příjemné služby navíc: masáže, snídaně do postele