Romantika pro dva.cz je web, který vám nabízí nevšední romantická místa, kde můžete strávit nezapomenutelné chvíle ve dvou. Pomáhá ženám i dívkám, které potřebují ohledně svých přání navést drahé polovičky, a napovídá chytrým mužům, kteří chtějí své partnerce udělat radost nevšední pozorností, nebo jen chtějí své ženy činit šťastné.  

 

fotolia 159730746

Oslava výročí sňatku, zasnoubení nebo líbánky? U nás najdete seznam těch nejlepších míst pro romantický víkend pro dva, báječnou dovolenou nebo pro páry, které prostě jen chtějí utéct všedním dnům a zažít něco neobvyklého.

sipka

Romantika a s ní spojené ubytování můžou mít mnoho podob. Pro někoho je snem zasněžená horská chalupa, jiný ocení romantický hotel s postelí s nebesy, kde si dámy budou připadat jako princezny, když dostanou snídani až do postele. Jiný pár potěší útulná chaloupka schovaná u lesa, další dá přednost severskému srubu z voňavého dřeva a praskajícími poleny v krbu.

 

fotolia 196341436 

 

Pro některé je největší romantika stan pro dva, nebo když se k sobě můžou přitulit jen tak pod širákem – i to může mít svoje kouzlo, ale v tomto případě případné zájemce zklamu. Romantická místa na tomto webu vybírám podle svého a já si ráda užiju rozmazlování, a k tomu komfort a pohodlí prostě patří.

sipka

Na těchto stránkách najdete tipy na romantické ubytování výhradně a jedině pro dva. Žádné obří chalupy pro party kamarádů ani prázdninové domy pro rodiny. Na webu najdete jen romantické chaty pro dva. Jedete totiž jen vy dva, takže ani nezkoušejte hledat výrazy jako sleva na dítě nebo houpačky na zahradě. Zato se zaměříme na slova vířivka, šampaňské, sauna, masáž, svíčky, krb, snídaně do postele… ostatní už bude na vás. Doplňujeme nové chaty s vířivkou i saunou. Stále hledáme malé romatické chaty, ve kterých bude radost strávit romantický víkend.

sipka

Stále doplňujeme nové druhy ubytování. Hledáme především ubytování, po kterých sami pátráte, jako třeba: romantické hotely s vanou na pokoji pro dva, romantické hotely na zámku. Hledáme nové romantické hotely s vířivkou na pokoji. Nezahálíme, hledáme chaty s krbem i chaty s vířivkou.

 

 

 

fotolia 92382349

 

Hledám pro vás nejlepší tipy na romantické ubytování pro dva po celých Čechách.  Doufám, že si vyberete a zažijete spolu něco neopakovatelného.

 

 

 

A jak vzniknul projekt?

Asi tak jak mnoho další,  při holčičím tlachání na lahví dobrého červeného. Kdy si moje kamarádka postěžovala, že její manžel chtěl zcela nečekaně udělat romantický víkend k výročí svatby. Při výběru zvolil chlapské řešení, které spočívalo ve větě „ Ženo má, uděláme si romantiku, ale já se v tom nevyznám, najdi si něco, co se ti bude líbit.“

Načež kamarádka zasedla k netu a hledala a hledala a hledala…. Hodně dlouho hledala. Našla. Ale než našla to správné, strávila na netu mnoho a mnoho večerů.  A její vyprávění jak, hledala romantiku byl zakončeno povzdechem „Romatika je fajn, ale to hledání, kdyby to mohl někdo udělat za mě“

 

sipka

 

A mě hledání baví. A nápad na vytvoření webu byl na světě.

 

kamila lilly 201