Adršpašsko-teplické skály | Maršov nad Metují | penzion  

ico spa 3

ROMANTICKÉ UBYTOVÁNÍ PRO DVA

Budete obklopeni klidem a pohodou. V zimních měsících se budete toužit ohřát u nádherných kachlových kachen s šálkem něčeho dobrého, nebo se můžete ohřát a zrelaxovat v sauně s nádherným výhledem do zahrady. V létě na vás čeká zahrada plná květin a vůní.

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE   

 

Místo, kde se můžete dotknout historie a zároveň si užijete největšího komfortu, které vám může poskytnout nádherné venkovské stavení. Přírodní a poctivé materiály, které majitelé použili při rekonstrukci, umocňují výjimečnou atmosféru tohoto místa.
Penzion je jako stvořený pro romantické pobyty ve dvou, nic vás nebude rušit. Majitelé si přejí pro hosty klid a pohodu a proto je penzion jen pro dospělé a děti od 12 let

 

sipka

 

V penzionu Dvůr Haniš je pro vás připraveno deset pokojů. Nádherně vybavené pokoje, jde je vše sladěné do posledního detailu. Moderní koupelny skvěle zapadají do celkového konceptu venkovského stavení. Sprchy jsou dostatečně prostorné i pro sprchu ve dvou.

 

sipka


Statek má mimo útulných pokojů i spoustu nádherných míst, kde můžete strávit společný čas.
Světnice s velkými kachlovými kamny nejen krásně vyhřeje celý prostor, ale i dodává místu speciální atmosféru. Relax si také můžete na zahradě, v sauně nebo v knihovně.

 

sipka


V krásných slunečných dnech můžete odpočívat na zahradě, která je plná květin, ale i tichých a příjemných zákoutí kde si můžete nerušeně oddechnout.

 

sipka
Za sychravých dní si užijete saunu, která bude jen a jen pro vás. Relaxační místnost u sauny vám nabídne okouzlující pohled do zahrady. I když je sauna je součástí zahrady, ale budete mít dostatek soukromí.

 

sipka


Televizi na pokojích nehledejte. Nenajdete ji. Nebudete ji potřebovat

lilly má tip heart

Nádherný pokoj Harmonie číslo 3 a 4

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

Pin It

 

 

    Adršpašsko-teplické skály           zařízení: wifi, sauna, krb, patio/terasa     okolo nás: kousek dál od lidí    

 

 

Z adresy::