Praha | hotel 4*

 

HOTEL S VANOU NA POKOJI 

Romantický hotel, na velmi romantickém místě v Praze. Karlův most je jen pár kroků od hotelu. Když se začne stmívat můžete si užít romantickou procházku po Karlově mostě, který bude dozajista téměř prázdný. Noční Praha je tak romantická, se spoustou velmi romantických výhledů.

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE  

Hotel je na velmi dobrém místě, pokud chcete prozkoumat staré město. Snadno můžete navštívit Karlův most, Kampu, Pražský hrad, Petřínskou rozhlednu, Staroměstské náměstí.

 

sipka

 

Hotel je na rušném místě, ale uvnitř hotelu si můžete užít tiché a klidné místo. Můžete si užít krásné pokoje v historické budově.

Úžasný apartmán pod střechou s vanou na pokoji. 

  

sipka

 

V hotelu si můžete vybrat z pěti druhů pokojů: Superior dvoulůžkový pokoj, Junior suite až pro 4 osoby, Suite s jednou ložnicí až pro 3 osoby, Deluxe dvoulůžkový pokoj, Standard dvoulůžkový pokoj.

 

sipka

 

 

 

Můžete si vybrat krásné výhledy. Stačí si vybrat správný pokoj: Apartmá s výhledem na Kampu, pokoj s výhledem na pražský hrad, Suite s výhledem na Karlův most

  

 

zkotrolovat cenu a dostupnst na Booking.com  

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE 

 

 

lilly má tip heart

Deluxe dvoulůžkový pokoj a krásná vana přímo na pokoji.
 

 

Pin It

 

   Praha, Střední čechy             zařízení: vana, wifi, klimatizace, vana/vířivka přímo na pokoji     okolo nás: nedaleko centra       

 

mapa mcely