Střední čechy | Praha | wellness hotel

  

ZÁMECKÁ ROMANTIKA KOUSEK ZA PRAHOU  

 

Nádherné zámecké apartmá, kde se probudíte v posteli s nebesy. Snídaně do postele a otevřené okno s výhledem do anglického zámeckého parku.Romantické ráno na zámku, po jakém čas od času zatouží každé dívčí srdce.

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

Hotel poskytuje ubytování v klidném prostředí. Kapacita hotelu je 28 pokojů.
Pokoje v kategoriích: Dvoulůžkový pokoj Superior, Dvoulůžkový pokoj Deluxe, Třílůžkový pokoj, Rodinný pokoj, Tower Suite, Tower Royal Suite

 

sipka


Tower Suite je luxusní věžní apartmá jako stvořené pro romantický pobyt. Najdete zde king size postel s nebesy a kvalitní matrací Hästens. Pro zaslouženou relaxaci si napusťte velkou rohovou vanu. Těšit se můžete na Welcome drink. Klimatizace je ve věži samozřejmostí.

 

sipka

 

V zámeckých sklepeních na vás čeká rozsáhlé wellness se dvěma finskými saunami s teplotou 85 až 95°, whirlpooly a masáže.
Součástí privátní sauny je útulná odpočívárna s posezením, a ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici ledový bazének či sprchy.

 

sipka


Anglický park s mnoha jezírky nabízí kouzelná zákoutí pro procházky i piknik. Pro milovníky golfu je k dispozici golfové hřiště.

 

sipka


Romantickou tečkou krásného dne může být skvělá večeře v místní restauraci. Executive chef zámecké restaurace je milovník kvalitního jídla Ondřej Slanina – připravuje pokrmy založené na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně, obohacené o poznatky moderní gastronomie. Převážná většina používaných surovin je v kvalitě BIO.

 

lilly má tip heart

Tower Royal Suite - postel s nebesy.

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE  

 

 

lilly

 

Pin It

 

Praha, Střední čechy   small heart10  zařízení: vana, wifi, sauna, vířívka, patio/terasa, klimatizace   small heart10  okolo nás: kousek dál od lidí, klidné místo ve městě   small heart10   příjemné služby navíc: masáže, snídaně do postele   small heart10