Beskydy | Hutisko | chata | max. 4 osoby 

kamila srdicko 160 obd

ROMANTICKÁ CHATA PRO DVA S KRBEM A WELLNESS 

Tato chata je naprostým skvostem  v naších krajích.  Jedna z nejkrásněji zařízených chat. Interiér je vyladěný do největších detailů. V této chatě je vše, co si jen budete přát: krb, vana, vířivka a naprosto úchvatný výhled přímo z postele na okolní hory.

  

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE  

    

Tato chata je naprostým skvostem  v naších krajích.  Jedna z nejkrásněji zařízených. Interiér je vyladěný do největších detail. V této chatě je vše co si jen budete přát: krb, vana, vířivka a naprosto úchvatný výhled přímo t postele na okolní hory.

Chata je svým interiérem malým něžným dotekem anglického stylu uprostřed Beskyd.

 

sipka

 

Malá chata přesně stvořená pro dva. Romantiku zde naleznete ve třech podlažích. Ve spodním patře je wellness, prvním patře kuchyně, koupelna a obytná místnost. V horním patře naleznete dvě ložnice.

 

sipka

 

Celá chata je neuvěřitelně sladěná do sebemenších detailů.  Je velmi útulná a budete se zde cítit skvěle a užijete si opravdovou romantiku.

 

sipka

 

Kuchyně je malá, ale velmi útulná se vším co budete potřebovat pro romantický pobyt na horách. Je skvěle spojená /oddělené od obytné místnosti. Pokud budete připravovat něco dobrého, nebudete v úplně izolaci.

 

sipka

V obytné místnosti naleznete pohodlnou pohovku a netradiční konferenční stolek. Pro příjemný večer se sklenicí vína je zde pohodlná pohovka. A skvělý krb, který tvoří neopakovatelnou atmosféru a výborně vyhřeje celou chatu.  Jen svíčky a světlo z krbu vykouzlí neopakovatelnou romantickou atmosféru. V obytné místnosti je také jídelní stůl, veliký přesně pro dva.

 

sipka

 

Ve spodním patře je sauna a vířivka. S pohodlnými lehátky pro relaxaci. K dispozici jsou měkoučké župany.

 

sipka

 

Podkrovní ložnice má skvělou atmosféru, kterou podtrhuje velké okno přes celý štít. Ráno se rovnou z postele můžete kochat výhledem na zasněžení kopce. Měkoučké povlečení je také sladěno s interiérem chaty.

 

 

kamila ma tip 200

Nejkrásnější česká chata pro dva. 

 

 zkontrolujte cenu na Booking.com

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

 

 

    Beskydy            zařízení: vana, wifi, sauna, krb, vířívka, patio/terasa     okolo nás: kousek dál od lidí     příjemné služby navíc: snídaně do postele    

 

Pin It