Jižní Čechy | Mladotice | prázdninový dům | max. 2 osoby 

ico spa 3 

ROMANTICKÁ CHATA PRO DVA NA SAMOTĚ

Láska na první pohled! Velmi nečekaný objev v Čechách. Malá romantická chata je pro dva u rybníka a obklopená přírodou.  Nádherné zařízení v severském stylu.  Kéž by bylo podobných romantických chat v Čechách více.

  

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE  

    

Tenhle domek je pro mě naprostým zjevením v Čechách a naprostým překvapením.  Maličký velmi  útulný domek vám poskytne dostatek pohodlí  i když  plocha je jen 25m2. Je zde skvěle využitý každý centimetr tak jako to už u „tiny houses“ bývá.  Nadšeni budete i ze zařízení domu. Dům ze zařízen ve skandinávském stylu „hygge“ jen za použití přírodních. materiálů

 

sipka

 

Chata je postavená pár kroků od břehu malého rybníka. Letní rána i večery můžete trávit na malé terase u chaty.

 

sipka

 

Kuchyňský kout je skvěle vybavený.  Včetně varné desky, trouby a lednice. Váš pobyt zpříjemní myčka. Při pobytu si nemusíte dělat starosti ani s mycími prostředky.

 

sipka

 

Koupelna e skvěle sladěná se zbytkem domu. Čistota severského stylu na vás dýchne i v koupelně.  Samozřejmostí jsou ručníky, fén a toaletní potřeby.

 

sipka

 

Ložnice je v horním patře najdete zde velkou postel pro dva. Co víc si v ložnici přát.

 

sipka

 

Budete zde budete totálně off line. Není zde ani televize ani Wifi. Nezapomeňte dostatek kvalitní muziky a kvalitního vína.

 

lilly má tip heart

Tohle prostě miluji.

 

 zkontrolujte cenu na Booking.com

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

 

 

    Jižní čechy            zařízení: patio/terasa     okolo nás: absolutní samota     příjemné služby navíc: snídaně do postele    

 

Pin It
  

Z adresy::