Vysočina | Telč | apartmán

ico spa 3 

Horký letní podvečer se zapadajícím sluncem a sklenicí vína v jedné z mnoha malých a příjemných restaurací v jednom z nejkrásnějších náměstí. Místo pro romantiku jako stvořené.

K romantickému místu patří i romantické ubytování v nádherném historickém domě, ve velkém apartmánu s vířivkou i krbem a neopakovatelným výhledem. Z okna můžete pozorovat i tiché probouzející se ná

městí, které vás bude lákat na ranní kávu v nějaké příjemné kavárně.

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE  

 

Chornitzerův dům se nachází uprostřed nejhezčího náměstí Zachariáše z Hradce v Telči.
Penzion se nachází v nádherném historickém domě , jehož historie sahá před rok 1530. Penzion vám nabídne čtyři apartmány. Všechny čtyři vás překvapí svou velikostí . Rozměry apartmánů jsou velkorysé, od 80 do 137m2 a nachází se v nádherně zrekonstruovaných podkrovních prostorech.

 

sipka

 

Nejkrásnější apartmán je sice určen pro 4-5 osob, ale proč si jednou neužít takovýto prostor jen pro sebe. V největším a nejromantičtějším apartmánu na vás čeká vše potřebné pro romantický pobyt. Vana pro koupel ve dvou i velmi prostorná vířivka. V chladných dnech vás potěší krb a v létě jistě oceníte v podkrovním apartmánu klimatizaci.

 

Je jen na vás, jestli dáte přednost ubytování s vanou na pokoji nebo s velkou vířivkou v koupelně

 

sipka

 

A aparmánech je i velmi dobře vybavená kuchyň, takže bude hračkou připravit milé ranní překvapení - snídani do postele.
Apartmány jsou velmi krásně a citlivě zařízeny a naleznete v nich veškeré potřebné vybavení, stejně tak jako v dobrých hotelech.

 


K penzionu náleží i terasa s příjemným výhledem na řeku nebo na romantické náměstí s kašnou.


lilly má tip heart

 Nádherné město, nádherný dům, nadherné apartmány.

Velikost apartmánů vás nadchne.

 

 

Pin It
  

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

    Vysočina            zařízení: vana, wifi, krb, vířívka, patio/terasa, klimatizace, vana/vířivka přímo na pokoji     okolo nás: nedaleko centra