Jizerské Hory | Liberec | apartmány pro 2 osoby

 

 APARTMÁN S VÍŘIVKOU NA POKOJI

V letních dnech strávíte příjemný večer se sklenkou dobrého vína na balkonu. Za sychravého počasí si užijete saunu, která je přímo na pokoji.  Útulný pokoj vám také poskytne příjemnou atmosféru pro dlouhou koupel ve velké vířivce.

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE 

    

Golden Key Apartments jsou vybaveny ložnicí, kuchyňkou, balkonem, a některé dokonce i obývacím pokojem a saunou. A řešení jednotlivých apartmánů je více než unikátní. Majitelé se rozhodli pro pojetí prostor v moderním, a zároveň intimním stylu. Součástí ložnic je tedy například i vana, kde si můžeme se svou drahou polovičkou užívat dlouhé večery nebo třeba i rána.

 

sipka

 

Ložnice jsou prostorné a okázalé. Nabízí velké a pohodlné postele, ale i dostatek prostoru na uložení věcí. Zároveň jsou zde umístěny masážní vany, které jistě všichni také ocení.

 

sipka

 

Kuchyně jsou plně vybaveny. Naleznete zde například i kávovar nebo myčku.

 

sipka

 

Součástí apartmánů jsou potom i samostatné koupelny, s moderní sprchou umyvadlem a sociálním zařízením.

 

sipka

 

Některé pokoje navíc disponují také herními konzolemi PS3 a přehrávačem blu-ray disků. V objektu se dále nachází sauna a je vybaven klimatizací i wi-fi připojením.

Za mě tedy určitě zlatý úlovek a perfektní místo na vytváření těch nejkrásnějších vzpomínek ve dvou.

 

 

sipka

 

lilly má tip heart

Vířivka, sauna jednoduče privátní wellness na pokoji.

 

 zkontrolujte cenu na Booking.com

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

 

    Jizerské hory            zařízení: vana, wifi, sauna, vířívka, klimatizace, vana/vířivka přímo na pokoji     okolo nás: nedaleko centra        

 

Pin It
  

Z adresy::