Střední Čechy  | Kutná Hora | luxusní hotel

 

Možná jste také někdy zatoužili přespat ve mlýně. Mlýn Danemark vám nabídne svou klidnou náruč. Dýchne na vás neopakovatelná atmosféra starého mlýna a luxusní pokoje vás uchvátí domáckou atmosférou.

 

Utečte z hektického života, ve mlýně vás niko nenajde!

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE 

 

sipka

Ve mlýně z roku 1491 je pro vás připraveno 6 skutečně velkých luxusních pokojů a jeden pokoj mimo hlavní budovu. Mlýn je ukryt v údolí říčky Vrchlice. Užijete si zde absolutní klid a pohodu i když centrum města s Chrámem svaté Barbory je pouhé 3km od mlýna.

 

Mlýn je místem pro každého kdo si chce užít luxusu, ať už se jedná luxusní interiéry, luxusní bio kosmetiku v hotelu, luxusní nábytek či luxusní povlečení. Místní restaurace vás překvapí jídly z místních surovin. I když pro některé skvělé věci majitel neváhá jet až do Francie, jako třeba šampaňské. Pokoje vám nabízí výhledy jak na bazén tak místní lesy i říčku Vrchlici.

 

sipka

 

V hotelu ubytují pouze osoby na 15 let takž vaše romantické chvíle nikdo a nic nebude rušit. Ke koupání k hotelu náleží i vyhřívaný bazén.

 

lilly má tip heart

 

Hotel bez dětí kousek od nádherného a mgického města Kutná Hora.

 

 

 zkontrolujte cenu na Booking.com

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

 

Pin It

 

      Střední čechy            zařízení: vana, wifi, krb, venkovní bazén, patio/terasa       okolo nás: nedaleko centra, klidné místo ve městě       příjemné služby navíc: snídaně do postele       ubytování bez dětí: pouze osoby 15+