Vysočina | Rváčov | roubenka max.5 osoby

ico spa 3 

Romantická roubenka vás přenese v čase a vy si budete připadat jako v pohádce.V zimě na vás bude čekat příjemně vyhřátá pec, která vás bude přímo lákat k lenošení a vábit vás k uvaření několika hrnků svařáku.

V létě vás nadchne velká pergola s krbem a grilem. Možná byste roubence hádali víc než sto let. To se spletete, kde roubenka je vlastně "novostavba" a proto zde najdete všechny vymoženosti moderní doby.

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE  

 Pro mě je velkým překvapením, že roubenka byla postavena v roce 2015. Proto nabízí romantiku časůdávno minulých a zároveň technické vymoženosti z dnešní doby. Srdcem celé roubenky se velmi prostorná světnice s naprosto úžasnými kachlovými kamny,na kterých se dá spát.

sipka
Kuchyně se nachází ve světnici, naleznete zde moderní vybavení. Pokud budete mít chuť můžete vařit na dobové plotně pece či péct jedné ze dvou trub.


Dále ve spodním patře naleznete koupelnu se sprchovám koutem, finskou saunu a bylinkovou parní lázeň. K parní lázni máte  možnost užít si i masáž.

 

sipka
V horním patře naleznete dvě ložnice a samostatné wc
Pobyt venku si můžete zpříjemnit posezení v v prostorné pergole, kde můžete i grilovat.



lilly má tip heart

Svařák na peci.

 

 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

Pin It

 

    Vysočina             zařízení: wifi, sauna, krb, patio/terasa     okolo nás: kousek dál od lidí     příjemné služby navíc: masáže